• profile

  - Uğur Aykut -

   10.04.2010

  İnternetten uzun araştırmalar sonucu bulduğumuz ötelimizde arkadaşlarımızla 1 hafta boyunca çokk güzel vakit geçirdik.Otelimiz temizlik,hijyen,yemekler,ağırlama vs.konularında gerçekten süper.Bize bu güzel 1 haftayı yaşatan Emine Abla'ya,Osman Abi'ye ve en çok da Ahmet'e ve de ayrıca bize ne kadar doğru tercih yaptığımızı ispatladığınız için çok teşekkürler.Kankamla da üzüldüğümüz tek konu var ki o da uzun uğraşlarımıza rağmen bir balık tutamadan İstanbul'a geri dönüşümüz :( İnşallah seneye kaldığımız yerden devam :) Bu arada Erdoğan Abi'ye de selamlar :)

  Not Specified

 • profile

  - fatma nihal ada -

   10.04.2010

  özge çıralı'da kalınacak yer olarak ilk listeye konulması gereken bir yer, herkesin söylediğine ek olarak sanırım benim gibi yanında yastığını yorganını tasıyanlara belirtebilirim ki;odanıza girer girmez karşılaşacağınız ve gözlerinizi kamaştıracak temizlikteki beyaz nevresım ve havlu takımlarını gördükten sonra hem bavullarınızda yer açılacak hemde özge'den başka yer aramayacaksınız. size sadece boşalan bavulunuzu yemyeşil bahçedeki hamaklarda okumak için bol kitapla doldurmak kalacak

  Turkey

 • profile

  - Turgut -

   10.04.2010

  Tavsiye üzerine gittiğimiz Çıralı da ahşap bungalowlar oldukça konforluydu.Emine hanımın yaptığı geleneksel yemekler de damak tadımıza uygundu.Bizleri dosttça ağırladılar.Mavi ve yeşilin birleştiği bir yerde,kafa dinlemek istiyorsanız adres Çıralı Özge Hotel olmalıdır.

  Turkey

 • profile

  - Binder family -

   01.04.2010

  Dear Emine and Osman, thanks for the wonderful holidays (3 weeks) at Oezge! We can highly recommend your beautiful place with a green, pretty garden, mountain view, enough space and a tame rabbit for our kids to play. We enjoyed your delicious food (including a big choice for veggies and children) and your hospitality. The bungalow was so cosy, clean and comfortable. The beautiful beach is very close. Best greetings from Switzerland! Annika, Ennio, Ronnie and Mailin

  Switzerland

 • profile

  - Familie Bicer -

   01.04.2010

  Liebe Famile Sahin, Nach 2 Wochen traumhaften Urlaub in Cirali möchten wir uns nochmals für eure unermüdliche Gastfreundschaft bedanken. Wir werden die tollen Gerichte mit z.T selbst geangelten Fischen so schnell nicht vergessen. Wir freuen uns jetzt schon auf unsere nächste Reise nach Cirali zu euch.

  Germany

 •   
Captcha