• profile

  - NEJAT ULUSAL -

   08.09.2010

  28.10.2010 günü Ankara'da yaptığımız bir nikah töreninden sonra yakın arkadaşlarımızla 2 gün 2 gece düğün yapmak için tavsiye üzerine Çıralı ÖZGE Pansiyonu seçtik. Temizlik, leziz yemekler ve en önemlisi candan insanların güleryüzlü hizmeti sayesinde düğünümüzle ilgili hayallerimiz gerçek oldu. Özge Pansiyonun yeri bizim için ve o haftasonunu bizimle geçiren arkadaşlarımız için her zaman ayrı olacaktır. Herkese candan teşekkürler.

  Turkey

 • profile

  - yavuz ada -

   19.05.2010

  özge hoteli, hotel olarak düşünmeyin antalya çıralıda bir akrabanızın yanında kalacakmışsınız gibi düşünün sevgili osman, eşi emine kızları özge ve bilge ve akrabaları görevli ahmet ailenizden biri sıcaklığında iştenliğinde sizi ağırlayacaklar emine kardeşin yemekleri doğallığı temizliği ve lezzeti mükemmel ,evinizi aratmayacak, sıcak, temiz ve nezih bir aile ortamı ise tatilde aradığınız fazlası var özgede sonsuz teşekkürler görüşmek üzere HÜRRİYET GAZETESİ MALİ İŞLER MÜD YARDCSI YAVUZ ADA

  Turkey

 • profile

  - Ekaterina -

   19.05.2010

  Thanks big Emine, Osman,and Ahmed for kindliness and warm reception. All of us very much liked to have a rest in your country. Fine pure air, the warm sea, tasty kitchen, cosy small houses. Wee didnt want to leave Cirali. Give the god to you health, the world and prosperity. Yoga group of Moscow.

  Russia

 • profile

  - Frank und Maxi -

   19.05.2010

  wir haben 10 schöne Tage bei Osman und Emine verbracht. Die Bungalows sind gemütlich, schön und sehr sauber, der Garten ist gepflegt und grün. Osman und Emine haben uns wunderbar bewirtet, köstlich gekocht und uns das Gefühl gegeben, dass wir herzlich willkommen sind in ihrer Pension. Unsere Kinder habe sich auch sehr wohl gefühlt. Wir werden diesen Urlaub nicht vergessen und kommen sicher wieder!

  Germany

 • profile

  - çağlaruslu -

   11.05.2010

  Sevgili Osman,Emine Hanım, Güleryüzlü ve çalışkan Ahmet kardeşim ,o nefis yemeklerin mimarı ablamız,Tatil öncesi bir tatil yöresine ilk gideceklerin bildik kaygılarını taşıyarak internetten araştırmaya giriştim, mekanınızı inceledikten ve güzel yorumları okuduktan sonra işte burası dedik eşimle birlikte,Sonrası için okadar çok söylenecek güzel şeyvarki. Samimi konukseverliğiniz,o hiç eksik olmayan güleryüzlülüğünüz , çıralının ruhuna uygun mekanınızla yaşattığınız bu güzel tatil için çok tşk,

  Turkey

 •   
Captcha